YO!ZEN - masaże i zabiegi na ciało

Nie podano informacji

Galeria

  • Brak zdjęc
Brak zdjęc
województwo
mazowieckie
miejscowość:
Warszawa
adres:
Al. Jana Pawła II 61/(róg Anielewicza)
tel:
600 700 293, (22) 243 32 02
adres profilu:
www.yozen.medicoland.pl
godziny i dni otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10.30 - 21.00 ; sobota - niedziela: 11.00 - 19.00
rodzaj jednostki
salon odnowy
Umowa z NFZ:
nie
Oddzielne sale:
nie
TV:
nie
Płatność kartą:
tak
NAPISZ DO NAS! przejdź do strony
Od: Kwiecień 13, 2013    3062 odsłony  43 rekomendacje    Rekomenduję!

Personel

Opis

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć salonu  YO!ZEN : http://yozen.pl/m/yo!zen_gallery/yo!zen_gallery/index.html   

- YO!ZEN istnieje już ponad półtora roku i jest wyjątkowym miejscem w Warszawie, gdzie w atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane przez nas masaże i zabiegi na ciało. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć salonu  YO!ZEN : http://yozen.pl/m/yo!zen_gallery/yo!zen_gallery/index.html   

- YO!ZEN istnieje już ponad półtora roku i jest wyjątkowym miejscem w Warszawie, gdzie w atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane przez nas masaże i zabiegi na ciało. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia, zaznać pełnego relaksu i odpoczynku, a także przywrócić ciału sprawność fizyczną. W ofercie posiadamy ponad 40 różnych masaży  i rytuałów orientalnych na ciało. W szczególności polecamy masaże relaksacyjne, pakiety masaży wyszczuplających i orientalnych.

YO!ZEN specjalizuje się w wykonywaniu masaży klasycznych,  relaksacyjnych a także masaży wyszczuplających i modelujących ciało. Masaż klasyczny półgodzinny pleców można wykonać w naszym salonie już od 49 zł! W naszej ofercie znajdziecie Państwo również masaże orientalne za całego świata takie jak: brazylijski masaż gorącą czekoladą , hawajski masaż Lomi Lomi Nui  czy też tybetański masaż ciepłym miodem.

Na dłuższy relaks polecamy rytuały orientalne dedykowane zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Wśród nich najczęściej wybierane przez naszych klientów to złoty rytuał odmładzający twarz, kawowa terapia wyszczuplająca bądź rytuał mężczyzna poświęcony męskiej energii. Dużym powodzeniem cieszą się zabiegi dla dwojga http://yozen.pl/masaze-orientalne/wyjatkowy-masaz-dla-dwojga-warszawa/  – czyli masaże dla par, które są realizowane w naszym dwuosobowym  orientalnym gabinecie. Dzięki temu pary mogą odnaleźć ciszę, spokój i zasmakować dobrodziejstwa masaży relaksacyjnych i orientalnych, a nasi masażyści zapewniają klientom komfort i niezapomniane doznania

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą: http://yozen.pl/nasze-masaze/

- Misją YO!ZEN jest polepszenie samopoczucia naszych klientów przede wszystkim w sferze  fizycznej poprzez odpowiednie wykonane i dobrane  masaże  ale także w sferze psychicznej poprzez zapewnienie komfortu, ciszy, i odprężenia w naszym salonie.  Zapewniamy naszym klientom spokój, relaks i wytchnienie od wielkomiejskiego życia. Taka jest filozofia działania naszego salonu – i jej realizacji poświęcamy każde nasze działanie.

Nasze zabiegi wykonują wykwalifikowane fizjoterapeutki i dyplomowani technicy masażu. Dlatego też nasi klienci mają zapewnioną fachową opiekę i dobrze przeprowadzane zabiegi.

- Szczególnym zainteresowaniem w YO!ZEN cieszą się karty podarunkowe, które można kupić na każdy zabieg z szerokiej oferty salonu. Serdecznie polecamy karty podarunkowe, ponieważ są ciekawą formą  obdarowania drugiej osoby i świetnie pasują jako prezenty okolicznościowe oraz na wyjątkowe okazje.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:

http://yozen.pl/karty-podarunkowe/

 Akceptujemy bony SODEXO 

Tagi

    Brak przypisanych tagów

Mapa

Lokalizacja jednostki nie została zaktualizowana

Cennik usług